Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Trójcy św. (C)

1. W tym tygodniu naszą świątynię sprzątały panie: Elżbieta Giedrowicz i Barbara Kalbarczyk z Łękawicy. „Bóg zapłać” za kwiaty i pracę w kościele. Zapraszam panie do sprzątania prawej nawy we środę po Mszy św. i do przenoszenia rzeczy z lewej nawy. W sobotę zapraszam do sprzątania p. Justynę Gan i Agnieszkę Bratos.

2. Od jutra rozpoczynamy tynkowanie prawej nawy. Dlatego potrzebna jest pomoc społeczna panów. Bardzo proszę o pomoc na cały dzień do obsługi betoniarki w poniedziałek, wtorek i środę. W poniedziałek z Edwardowa, we wtorek z Dziecinowa, jeśli będzie potrzeba we środę to z Celinowa.

3. W poniedziałek o 1800spotkanie kandydatów do bierzmowania, a o 1900zapraszam rodziców na krótkie spotkanie organizacyjne.

4. We czwartek Boże Ciało. Msze św. o 900i 1100 z procesją do 4 ołtarzy. Zapraszam strażaków i proszę o pomoc w zabezpieczeniu i przeprowadzeniu tej procesji. Zapraszam również dziewczynki do sypania kwiatków. Rozpoczniemy Mszą św. o g. 1130 a następnie pójdziemy do 4 ołtarzy, przygotowanych przez poszczególne wioski- tak jak to robicie co roku.

5. Jest jeszcze kilka miejsc na kolonie letnie dla dzieci w Kościelisku w terminie 04.08-10.08.2019.